Ноутбук MSI Stealth 17 Studio A13VI [A13VI-022PL]
Фото 23 | від 18 999 до 22 999 zł Порівняти ціни 12 →2023 рікGS Stealth (тонкі ігрові)ігровийпродуктивнийUltra HD (4K)miniLEDматовий144 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6ECyberpank 2077брендова акустикапідсвічуваннясканер відбитківFaceIDхороший DCI-P3без апгрейду ОЗП Дисплей:17.3 ", 3840x2160 (16:9) Процесор:Core i9, 13900H, 1.9 ГГц Відеокарта:RTX 4090 ОЗП:64 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 2048 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.8 кг |
Модифікації MSI Stealth 17 Studio A13VI 1
Характеристики
MSI Stealth 17 Studio A13VI [A13VI-022PL] |
|
Клавіатура SteelSeries.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MSI Stealth 17 Studio A13VI [A13VI-022PL]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop MSI Stealth 17 Studio 144Hz i9 64GB SSD2TB RTX4090 (A13VI-022PL) | 20 599 zł |
Laptop MSI Stealth 17 Studio 144Hz i9 16GB SSD8TB RTX4090 (A13VI-022PL) | 21 799 zł |
Laptop MSI Stealth 17 Studio 144Hz i9 32GB SSD4TB RTX4090 (A13VI-022PL) | 20 599 zł |
Laptop MSI Stealth 17 Studio 144Hz i9 64GB SSD4TB RTX4090 (A13VI-022PL) | 21 399 zł |
Laptop MSI Stealth 17 Studio 144Hz i9 32GB SSD8TB RTX4090 (A13VI-022PL) | 22 199 zł |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо