Laptop MSI Stealth 17 Studio A13VI [A13VI-022PL]
Zdjęcia 23 | od 18 999 do 22 999 zł Porównaj ceny 12 →2023 rokGS Stealth (cienkie gamingowe)gamingowywydajnyUltra HD (4K)miniLEDmatowy144 HzDDR5dedykowanaSSD M.2USB4Wi-Fi 6ECyberpank 2077markowe głośnikipodświetlenieczytnik linii papilarnychFaceIDdobry DCI-P3brak możliwości rozbudowy pamięci RAM Wyświetlacz:17.3 ", 3840x2160 (16:9) Procesor:Core i9, 13900H, 1.9 GHz Karta graficzna:RTX 4090 Pamięć RAM:64 GB Dysk:SSD M.2, 2048 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:2.8 kg |
Modyfikacje MSI Stealth 17 Studio A13VI 1
Dane techniczne
MSI Stealth 17 Studio A13VI [A13VI-022PL] |
|
Klawiatura SteelSeries.
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić MSI Stealth 17 Studio A13VI [A13VI-022PL]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laptop MSI Stealth 17 Studio 144Hz i9 64GB SSD2TB RTX4090 (A13VI-022PL) | 20 599 zł |
Laptop MSI Stealth 17 Studio 144Hz i9 16GB SSD8TB RTX4090 (A13VI-022PL) | 21 799 zł |
Laptop MSI Stealth 17 Studio 144Hz i9 32GB SSD4TB RTX4090 (A13VI-022PL) | 20 599 zł |
Laptop MSI Stealth 17 Studio 144Hz i9 64GB SSD4TB RTX4090 (A13VI-022PL) | 21 399 zł |
Laptop MSI Stealth 17 Studio 144Hz i9 32GB SSD8TB RTX4090 (A13VI-022PL) | 22 199 zł |
więcej ofert 7 → |
Zamknij
Polecamy