MSI Clutch GM50
Відео 11Фото 9 |
MSI Clutch GM50 |
|
Яскрава, зовні приваблива і при цьому зручна у використанні геймерська дротяна мишка, представлена на ринку популярним брендом MSI. Насамперед пристрій відрізняється точним оптичним сенсором, п'ятьма кнопками з можливістю програмування, а також яскравим вбудованим підсвічуванням. Виробником позиціонується у середній ціновий сегмент. Під капотом мишки MSI Clutch GM50 знаходиться оптичний сенсор PMW3330 з максимальною роздільною здатністю 7200 DPI.
Що стосується «арсеналу», то виробником передбачено п'ять кнопок, включаючи дві основні, дві бічні та розміщений під колесом прокручування перемикач рівня DPI — загалом це виключно стандартний набір, як для сучасної моделі. Тризонне підсвічування корпусу дозволяє зробити «гризуна» максимально яскравим та виразним. А ось підключення до ПК чи ноутбука здійснюється виключно за допомогою дроту з інтерфейсом USB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Купити MSI Clutch GM50
MSI Clutch GM50 Czarny | 229 zł |
[From Japan] MSI Clutch GM50 Wired Gaming Mouse RGB 6 Buttons 7,200 dpi Bl | 640 zł |
MSI Clutch GM50 Czarny | 229 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! msi Mysz przewodowa Clutch GM50 - PACZKOMAT, POCZTA, K | 282 zł |
Gamingowa mysz MSI Clutch GM50 Black 7200 DPI | 299 zł |