Ноутбук MSI Vector 17 HX A14VGG [17 HX A14VGG-221PL] (RNMSIRV7IIWE001)
Фото 23 | від 10 949 до 12 990 zł Порівняти ціни 9 →2024 рікVector (ігрові)ігровийпродуктивний240 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 7Cyberpank 2077підсвічуванняхороший DCI-P3 Дисплей:17 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Core i9, 14900HX, 1.6 ГГц Відеокарта:RTX 4070 ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:3 кг |
Модифікації MSI Vector 17 HX A14VGG 1
Характеристики
MSI Vector 17 HX A14VGG [17 HX A14VGG-221PL] |
|
MSI ноутбуки з AI технологією автоматично підлаштовуються під потреби користувача, забезпечуючи вдосконалену продуктивність. AI Noise Cancellation Pro зберігає чистий звук у будь-якому середовищі.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MSI Vector 17 HX A14VGG [17 HX A14VGG-221PL]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MSI Vector 17 HX A14VGG-221PL - i9-14900HX | 17'' QHD+ 240Hz | 32GB | 1TB | 12 390 zł |
Laptop MSI Vector 17 HX A14VGG-221PL i9-14900HX / 32 GB / 1 TB / W11 / RTX | 11 686 zł |
MSI Vector 17 HX A14VGG-221PL 17" 240Hz i9-14900HX 32GB RAM 1TB Dysk SSD R | 10 949 zł |
MSI Vector 17 HX i9-14900HX/32GB/1TB/Win11 RTX4070 240Hz - WYPRZEDAŻ - ost | 11 699 zł |
MSI Vector 17 HX A14VGG-221PL - i9-14900HX | 17'' QHD+ 240Hz | 32GB | 1TB | 12 590 zł |
MSI Vector 17 HX A14VGG-221PL - i9-14900HX | 17'' QHD+ 240Hz | 32GB | 1TB | 11 699 zł |
MSI Vector 17 HX A14VGG-221PL - i9-14900HX | 17'' QHD+ 240Hz | 32GB | 2TB | 12 990 zł |
MSI Vector 17 HX A14VGG-221PL - i9-14900HX | 17'' QHD+ 240Hz | 32GB | 2TB | 12 490 zł |
Закрити
Рекомендуємо