Мотошина Mitas Terra Force-R 130/80 -17 65H
Відео 4Фото 3 |
Mitas Terra Force-R 130/80 -17 65H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Mitas Terra Force-R 130/80 -17 65H
Ціни на Mitas Terra Force-R 130/80 -17 65H |
---|---|---|---|---|
Mitas Terra Force-R 90/90 -21 54H | від 386 zł | 5 пропозицій | ||
Mitas Terra Force-R 90/90 -21 54V | від 380 zł | 5 пропозицій | ||
Mitas Terra Force-R 100/90 -19 57H | від 364 zł | 3 пропозиції | ||
Mitas Terra Force-R 110/80 R19 59V | від 405 zł | 6 пропозицій | ||
Mitas Terra Force-R 120/70 R19 60V | від 424 zł | 2 пропозиції | ||
Mitas Terra Force-R 140/80 R17 69V | від 472 zł | 1 пропозиція | ||
Mitas Terra Force-R 150/70 R17 69V | від 476 zł | 5 пропозицій | ||
Mitas Terra Force-R 170/60 R17 72V | від 569 zł | 2 пропозиції | ||
Mitas Terra Force-R 170/60 R17 72W | від 544 zł | 5 пропозицій |