Мотошина Mitas E-09 Dakar 100/90 -19 57R
Відео 5Фото 7 |
Mitas E-09 Dakar 100/90 -19 57R 90/90 B 21 " 54 R 90/90 R 21 " 54 T 100/90 B 19 " 57 R 100/90 R 19 " 110/80 B 19 " 57 R 59 R 110/80 R 19 " 59 R 120/90 B 17 " 64 R 120/90 B 17 " 64 T 120/90 R 17 " 64 R 130/80 B 17 " 65 R 130/80 B 17 " 65 T 130/80 B 18 " 72 R 130/80 B 18 " 72 S 130/80 R 17 " 65 R 130/80 R 17 " 65 T 130/80 R 18 " 130/80 R 18 " 72 R 72 S 140/80 B 17 " 69 R 140/80 B 17 " 69 T 140/80 B 18 " 70 R 140/80 B 18 " 70 T 140/80 R 17 " 69 R 140/80 R 18 " 70 T 150/70 B 17 " 69 R 150/70 B 18 " 70 R 150/70 R 17 " 69 R 150/70 R 18 " 70 R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Mitas E-09 Dakar 100/90 -19 57R
Ціни на Mitas E-09 Dakar 100/90 -19 57R |
---|---|---|---|---|
Mitas E-09 Dakar 90/90 -21 54R | від 413 zł | 4 пропозиції | ||
Mitas E-09 Dakar 110/80 -19 59R | від 431 zł | 5 пропозицій | ||
Mitas E-09 Dakar 130/80 R18 72S | від 626 zł | 3 пропозиції |