Мотошина Mitas E-09 Dakar 90/90 -21 54R
Відео 5Фото 7 |
Mitas E-09 Dakar 90/90 -21 54R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas E-09 Dakar 90/90 -21 54R
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOMME PNEUMATICI E-09 DAKAR MS 90/90 R21 54R MITAS | 529 zł |
Mitas C-24 (110/90 R19 62M) 226644 | 634 zł |
Mitas C-24 ( 110/90-19 TT 62M ) | 625 zł |
Opona Mitas 90/90-21 E-09 DAKAR 54 R TL (żółty Pasek) - opony motocyklowe | 413 zł |
Відеоогляди
Модификації Mitas E-09 Dakar 90/90 -21 54R
Ціни на Mitas E-09 Dakar 90/90 -21 54R |
---|---|---|---|---|
Mitas E-09 Dakar 90/90 -21 54R | від 413 zł | 4 пропозиції | ||
Mitas E-09 Dakar 110/80 -19 59R | від 430 zł | 5 пропозицій | ||
Mitas E-09 Dakar 130/80 R18 72S | від 626 zł | 3 пропозиції |