Болгарка Milwaukee AGV 17-125 XC (4933449850)
Фото 5 | Очікується у продажу 1 610 zł Тип: кутова (болгарка); Корисна потужність (Вт): 1150; Споживана потужність (Вт): 1750; Кількість обертів (об/хв): 11000; Макс. діаметр диска (мм): 125; Джерело живлення: електромережа (230 В); Рівень шуму (дБ): 98; Вага (кг): 2.8; |
Milwaukee AGV 17-125 XC |
|
Моделі AGV 17-125 XC / AGV 17-125 XC/DMS без налаштування числа обертів, а в моделях AGV 17-125 XE / AGV 17-125 XE/DMS є установка кількості обертів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Milwaukee AGV 17-125 XC
Ціни на Milwaukee AGV 17-125 XC |
---|---|---|---|---|
Milwaukee AGV 17-125 XC/DMS | від 1 547 zł | 1 пропозиція | ||
Milwaukee AGV 17-125 XE/DMS | від 1 355 zł | 1 пропозиція | ||
Milwaukee AGV 17-125 XE | від 1 334 zł | 4 пропозиції |