Зимова шина Michelin X-Ice Snow 235/60 R18 107T
Відео 21Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Michelin X-Ice Snow 235/60 R18 107T 235/60 R18 103 H RunFlat 235/60 R18 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X-Ice Snow 235/60 R18 107T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin X-Ice Snow SUV (235/60 R18 107T) 383240 | 991 zł |
Michelin X-Ice Snow SUV ( 235/60 R18 107T XL, Nordic compound ) 383240 | 1 057 zł |
Michelin X-Ice Snow SUV ( 235/60 R18 107T XL, Nordic compound ) | 1 072 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin X-Ice Snow 235/60 R18 107T
Ціни на Michelin X-Ice Snow 235/60 R18 107T |
---|---|---|---|---|
Michelin X-Ice Snow 235/60 R18 103H Run Flat | від 1 006 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin X-Ice Snow 235/60 R18 107T | від 991 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →