Мотошина Michelin Trial Competition 2.75 -21 45M
Фото 3 |
Michelin Trial Competition 2.75 -21 45M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Trial Competition 2.75 -21 45M
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Michelin 2.75-21 TRIAL COMPETITION F TT - opony motocyklowe 438062 | 402 zł |
Michelin Trial Competition (2.75/ R21 45M) 438062 | 409 zł |
Michelin Moto Competition M/c 45m Tt Trial Front Tire Czarny 2.75 / R21 90 | 406 zł |
Michelin Trial Competition ( 2.75-21 TT 45M koło przednie ) 438062 | 437 zł |
Michelin Trial Competition ( 2.75-21 TT 45M koło przednie ) | 459 zł |