Літня шина Michelin Primacy 4 225/55 R18 102V
Відео 7Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 225/55 R18 102V |
|
Повне збереження властивостей по мірі зносу. Стійкість до аквапланування. Тривала ходимість. Індикація зносу.
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 225/55 R18 102V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Primacy 4 (225/55 R18 102V) 899621 | 792 zł |
Michelin Primacy 4 ( 225/55 R18 102V XL ) 899621 | 963 zł |
Michelin Primacy 4 ( 225/55 R18 102V XL ) | 963 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 225/55 R18 102V
Ціни на Michelin Primacy 4 225/55 R18 102V |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 225/55 R18 102V | від 792 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 225/55 R18 102Y | від 797 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 225/55 R18 102Y Audi | від 769 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →