Літня шина Michelin Primacy 4 215/55 R18 99V Volvo
Відео 7Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 215/55 R18 99V Volvo 215/55 R18 99 V 215/55 R18 99 V Volvo |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 215/55 R18 99V Volvo
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Primacy 4 (215/55 R18 99V) 134563 | 772 zł |
Michelin Primacy 4 ( 215/55 R18 99V XL VOL ) | 782 zł |
Opona Michelin 215/55R18 Primacy 4 99V - opony letnie 134563 | 679 zł |
Michelin Primacy 4 ( 215/55 R18 99V XL VOL ) 134563 | 736 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 215/55 R18 99V Volvo
Ціни на Michelin Primacy 4 215/55 R18 99V Volvo |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 215/55 R18 99V | від 677 zł | 7 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 215/55 R18 99V Volvo | від 679 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →