Літня шина Michelin Primacy 4 215/55 R18 99V
Відео 7Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 215/55 R18 99V 215/55 R18 99 V 215/55 R18 99 V Volvo |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 215/55 R18 99V
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Primacy 4 (215/55 R18 99V) 846631 | 1 339 zł |
Michelin Primacy 4 ( 215/55 R18 99V XL ) 627258 | 727 zł |
Michelin Primacy 4 ( 215/55 R18 99V XL ) | 749 zł |
Opona Michelin 215/55R18 PRIMACY 4 XL S1 99V - opony letnie 627258 | 677 zł |
Opony letnie 215/55R18 99V Primacy 4 Michelin | 691 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 215/55 R18 99V
Ціни на Michelin Primacy 4 215/55 R18 99V |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 215/55 R18 99V | від 677 zł | 8 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 215/55 R18 99V Volvo | від 679 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →