Літня шина Michelin Primacy 3 235/55 R18 104Y
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 3 235/55 R18 104Y 235/55 R18 104 V 235/55 R18 104 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 3 235/55 R18 104Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Primacy 3 (235/55 R18 104Y) 171520 | 824 zł |
Michelin Primacy 3 ( 235/55 R18 104Y XL AO ) 171520 | 878 zł |
Opona Michelin 235/55R18 PRIMACY 3 GRNX 104 Y XL FR AO - opony letnie 1715 | 728 zł |
Michelin Primacy 3 ( 235/55 R18 104Y XL AO ) | 889 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 3 235/55 R18 104Y
Ціни на Michelin Primacy 3 235/55 R18 104Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 3 235/55 R18 104V | від 718 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Primacy 3 235/55 R18 104Y | від 728 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →