Літня шина Michelin Pilot Sport EV 255/50 R20 109V
Відео 7Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport EV 255/50 R20 109V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport EV 255/50 R20 109V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Sport EV (255/50 R20 109V) 841636 | 821 zł |
Michelin Pilot Sport EV ( 255/50 R20 109V XL Acoustic, EV, POL ) 841636 | 935 zł |
Michelin Pilot Sport EV ( 255/50 R20 109V XL Acoustic, EV, POL ) | 947 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport EV 255/50 R20 109V
Ціни на Michelin Pilot Sport EV 255/50 R20 109V |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport EV 255/50 R20 109V | від 821 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Sport EV 255/50 R20 109W | від 1 484 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Sport EV 255/50 R20 109W Lotus | від 1 383 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Sport EV 255/50 R20 109W Seal | від 1 065 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →