Літня шина Michelin Pilot Sport 4 S 315/30 R21 105Y Porsche
Відео 17Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 S 315/30 R21 105Y Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 S 315/30 R21 105Y Porsche
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Sport 4S (315/30 R21 105Y) 177565 | 2 030 zł |
Michelin Pilot Sport 4S ( 315/30 ZR21 (105Y) XL ND0 ) 177565 | 2 043 zł |
Opona Michelin 315/30R21 PILOT SPORT 4 S 105Y XL ND0 FR - opony letnie 177 | 1 892 zł |
Michelin Pilot Sport 4S ( 315/30 ZR21 (105Y) XL ND0 ) | 2 068 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 4 S 315/30 R21 105Y Porsche
Ціни на Michelin Pilot Sport 4 S 315/30 R21 105Y Porsche |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 S 315/30 R21 105Y Aston Martin | від 2 182 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Sport 4 S 315/30 R21 105Y Mercedes-AMG | від 2 163 zł | 6 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport 4 S 315/30 R21 105Y Porsche | від 1 892 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →