Літня шина Michelin Pilot Sport 4 S 275/30 R19 96Y
Відео 17Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 S 275/30 R19 96Y 275/30 R19 96 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 S 275/30 R19 96Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Sport 4S (275/30 R19 96Y) 767409 | 1 133 zł |
Michelin Pilot Sport 4S ( 275/30 ZR19 (96Y) XL ) 767409 | 1 180 zł |
Opona Michelin 275/30R19 PILOT SPORT 4S 96Y XL - opony letnie 767409 | 992 zł |
Michelin Pilot Sport 4S ( 275/30 ZR19 (96Y) XL ) | 1 194 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 4 S 275/30 R19 96Y
Ціни на Michelin Pilot Sport 4 S 275/30 R19 96Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 S 275/30 R19 96Y | від 992 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →