Літня шина Michelin Pilot Sport 4 235/55 R19 101Y Porsche
Відео 18Фото 20 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 235/55 R19 101Y Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 235/55 R19 101Y Porsche
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 235/55 R19 101Y NE0 ) 529594 | 825 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV (235/55 R19 101Y) 529594 | 849 zł |
Opona Michelin 235/55R19 PILOT SPORT 4 SUV 101Y NE0 - opony terenowe 52959 | 763 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 235/55 R19 101Y NE0 ) | 837 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 4 235/55 R19 101Y Porsche
Ціни на Michelin Pilot Sport 4 235/55 R19 101Y Porsche |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 235/55 R19 101V | від 739 zł | 8 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport 4 235/55 R19 101V Run Flat | від 914 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Sport 4 235/55 R19 101Y Porsche | від 763 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Sport 4 235/55 R19 105W Genesis | від 861 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Sport 4 235/55 R19 105Y | від 747 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →