Зимова шина Michelin Pilot Alpin PA5 225/45 R19 96V
Відео 3Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Alpin PA5 225/45 R19 96V 225/45 R19 96 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Alpin PA5 225/45 R19 96V
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Alpin 5 (225/45 R19 96V) 765789 | 1 097 zł |
Michelin Pilot Alpin 5 ( 225/45 R19 96V XL ) 765789 | 1 137 zł |
Opona Michelin 225/45R19 PILOT ALPIN 5 96V XL - opony zimowe 765789 | 1 093 zł |
Michelin Pilot Alpin 5 ( 225/45 R19 96V XL ) | 1 151 zł |
Opona zimowa osobowa MICHELIN Pilot Alpin 5 225/45 R19 96V Darmowa dostawa | 1 139 zł |
Michelin PILOT ALPIN 5 225/45R19 96V | 1 147 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Alpin PA5 225/45 R19 96V
Ціни на Michelin Pilot Alpin PA5 225/45 R19 96V |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Alpin PA5 225/45 R19 96V | від 1 093 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →