Літня шина Michelin Latitude Tour HP 255/50 R19 103V
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Michelin Latitude Tour HP 255/50 R19 103V 255/50 R19 103 V 255/50 R19 107 H RunFlat BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Latitude Tour HP 255/50 R19 103V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Latitude Tour HP (255/50 R19 103V) 691617 | 1 000 zł |
Michelin Latitude Tour HP ( 255/50 R19 103V, N0 ) 691617 | 1 009 zł |
Michelin Latitude Tour HP ( 255/50 R19 103V, N0 ) | 1 022 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Latitude Tour HP 255/50 R19 103V
Ціни на Michelin Latitude Tour HP 255/50 R19 103V |
---|---|---|---|---|
Michelin Latitude Tour HP 255/50 R19 103V | від 1 000 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Latitude Tour HP 255/50 R19 107H Run Flat BMW/Mini | від 1 274 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →