Всесезонна шина Michelin CrossClimate 2 235/45 R20 100H Volvo
Відео 23Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Michelin CrossClimate 2 235/45 R20 100H Volvo 235/45 R20 100 H Volvo |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin CrossClimate 2 235/45 R20 100H Volvo
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Michelin 235/45R20 CROSSCLIMATE 2 SUV 100H XL - opony terenowe 98102 | 1 159 zł |
Michelin CrossClimate 2 SUV ( 235/45 R20 100H XL, VOL ) 098102 | 1 254 zł |
Michelin CrossClimate 2 SUV (235/45 R20 100H) 098102 | 1 277 zł |
Michelin CrossClimate 2 SUV ( 235/45 R20 100H XL, VOL ) | 1 294 zł |
Opony całoroczne 235/45R20 100H CrossClimate 2 SUV Michelin 2024 | 1 117 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin CrossClimate 2 235/45 R20 100H Volvo
Ціни на Michelin CrossClimate 2 235/45 R20 100H Volvo |
---|---|---|---|---|
Michelin CrossClimate 2 235/45 R20 100H Volvo | від 1 117 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →