Мотошина Michelin City Grip 2 90/90 -14 52S
Відео 12Фото 11 |
Michelin City Grip 2 90/90 -14 52S 90/80 B 16 " 51 S 90/90 B 14 " 52 S 100/80 B 16 " 50 S 100/80 R 10 " 53 L 100/90 B 14 " 57 S 110/70 B 12 " 47 S 110/70 B 13 " 48 S 110/70 B 16 " 52 S 110/70 R 11 " 45 L 110/70 R 12 " 47 S 110/80 B 14 " 59 S 110/90 B 12 " 64 S 110/90 B 13 " 56 S 120/70 B 12 " 51 S 120/70 B 12 " 58 S 120/70 B 13 " 53 S 120/70 B 14 " 61 S 120/70 B 15 " 56 S 120/70 R 10 " 54 L 120/70 R 11 " 56 L 120/70 R 16 " 57 S 120/80 B 12 " 65 S 120/80 B 14 " 58 S 120/80 B 16 " 60 S 130/60 B 13 " 60 S 130/70 B 12 " 62 S 130/70 B 13 " 63 S 130/70 B 16 " 61 S 130/80 B 15 " 63 S 140/60 B 13 " 63 S 140/60 B 14 " 64 S 140/70 B 12 " 65 S 140/70 B 14 " 68 S 140/70 B 15 " 69 S 140/70 B 16 " 65 S 150/70 B 13 " 64 S 150/70 B 14 " 66 S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin City Grip 2 90/90 -14 52S
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin City Grip 2 (90/90 R14 52S) 454483 | 296 zł |
Michelin Moto City Grip 2 M/c 52s Tl Front Or Rear Scooter Tire Czarny 90 | 243 zł |
Michelin City Grip 2 ( 90/90-14 RF TL 52S tylne koło, M/C, koło przednie ) | 352 zł |
Opona Michelin 90/90-14 CITY GRIP 2 52S REINF TL - opony skuterowe 454483 | 242 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin City Grip 2 90/90 -14 52S
Ціни на Michelin City Grip 2 90/90 -14 52S |
---|---|---|---|---|
Michelin City Grip 2 90/80 -16 51S | від 258 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 90/90 -14 52S | від 242 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin City Grip 2 100/80 -16 50S | від 249 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 100/80 R10 53L | від 147 zł | 7 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 100/90 -14 57S | від 275 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 110/70 -12 47S | від 182 zł | 9 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 110/70 -13 48S | від 235 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 110/70 -16 52S | від 328 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 110/70 R11 45L | від 208 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 110/70 R12 47S | від 418 zł | 1 пропозиція | ||
Michelin City Grip 2 110/80 -14 59S | від 200 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 110/90 -12 64S | від 253 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin City Grip 2 110/90 -13 56S | від 251 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 120/70 -12 51S | від 219 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin City Grip 2 120/70 -12 58S | від 226 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 120/70 -13 53S | від 226 zł | 6 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 120/70 -14 61S | від 247 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 120/70 -15 56S | від 281 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 120/70 R10 54L | від 165 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 120/70 R11 56L | від 195 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 120/70 R16 57S | від 326 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 120/80 -12 65S | від 219 zł | 6 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 120/80 -14 58S | від 283 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 120/80 -16 60S | від 283 zł | 6 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 130/60 -13 60S | від 277 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 130/70 -12 62S | від 237 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 130/70 -13 63S | від 243 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 130/70 -16 61S | від 368 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 130/80 -15 63S | від 375 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 140/60 -13 63S | від 269 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 140/60 -14 64S | від 303 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 140/70 -12 65S | від 263 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin City Grip 2 140/70 -14 68S | від 330 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 140/70 -15 69S | від 368 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 140/70 -16 65S | від 327 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 150/70 -13 64S | від 314 zł | 6 пропозицій | ||
Michelin City Grip 2 150/70 -14 66S | від 368 zł | 5 пропозицій |