Мотошина Metzeler Roadtec Z6 160/60 R17 69W
Відео 2Фото 2 |
Metzeler Roadtec Z6 160/60 R17 69W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metzeler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metzeler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metzeler Roadtec Z6 160/60 R17 69W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Metzeler Roadtec Z6 ( 160/60 ZR17 TL (69W) tylne koło, M/C ) 1448700 | 510 zł |
Metzeler Roadtec Z6 (160/60 R17 69W) 1448700 | 472 zł |
Metzeler Roadtec Z6 ( 160/60 ZR17 TL (69W) tylne koło, M/C ) | 516 zł |
Opona Metzeler 160/60 ZR17 ROADTEC Z6 69W - opony motocyklowe 14487 | 495 zł |
Відеоогляди
Модификації Metzeler Roadtec Z6 160/60 R17 69W
Ціни на Metzeler Roadtec Z6 160/60 R17 69W |
---|---|---|---|---|
Metzeler Roadtec Z6 120/70 R17 58W | від 395 zł | 5 пропозицій | ||
Metzeler Roadtec Z6 160/60 R17 69W | від 472 zł | 4 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Z6 170/60 R17 72W | від 511 zł | 4 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Z6 180/55 R17 73W | від 502 zł | 4 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Z6 190/50 R17 73W | від 521 zł | 4 пропозиції |