Штроборез Metabo MFE 40 604040500
Відео 4Фото 7 |
Metabo MFE 40 604040500 без дисківдва диска |
|
Модель 604040510 поставляється без відрізних дисків, в комплекті моделі 604040500 є два алмазних відрізних диска, а в комплекті моделі 604040900 є два алмазних відрізних диска і один фрезерний диск
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo MFE 40 604040500
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Metabo Metabo Bruzdownica 125mm 1900w walizka 2 tarcze diam. mfe 40 | 3 190 zł |
Metabo Bruzdownica Mfe 40 + 2 Tarcze 125Mm (628559000) ME 604040500 400743 | 2 671 zł |
BRUZDOWNICA MFE 40 + 2 TARCZE 125MM (628559000) | 2 629 zł |
Відеоогляди
Модификації Metabo MFE 40 604040500
Ціни на Metabo MFE 40 604040500 |
---|---|---|---|---|
Metabo MFE 40 604040510 | від 2 384 zł | 3 пропозиції | ||
Metabo MFE 40 604040500 | від 2 629 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →