Вентилятор Mesko MS 7322
Фото 11 |
Mesko MS 7322 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mesko MS 7322
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wentylator USB Mesko Stołowy MS7322 (MS 7322) | 34 zł |
Wentylator przenośny MESKO MS 7322 biurkowy 15cmUSB | 35 zł |
Mesko Fan MS 7322 Desk Fan USB, Number of speeds 1, 4.5 W, Oscillation, Di | 36 zł |
Mesko Fan MS 7322 Desk Fan USB, Number of speeds 1, 4.5 W, Oscillation, Di | 33 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →