Вентилятор Stadler Form Q fan (Q-011)
Фото 7 |
Stadler Form Q fan |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stadler Form 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stadler Form.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stadler Form Q fan
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stadler Form Designerski wentylator Q wysokiej jakości wykonanie z alumini | 888 zł |
Wentylator STADLER FORM Q Srebrny | 899 zł |
STADLER FORM Q Jagodowy 802322005288 | 729 zł |
Wentylator STADLER FORM Q Srebrny | 899 zł |
Stadler Form Wentylator Stadler Form Q (srebrny) | 919 zł |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості вентилятора Stadler Form Q fan:
- Вага — 4 кг
РекомендуємоПорівняти в таблиці →