Термометр / барометр Medisana HG 100
Medisana HG 100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Medisana 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Medisana.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Medisana HG 100
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MEDISANA HG 100 | 78 zł |
Medisana Higrometr Medisana HG 100 | 54 zł |
MEDISANA, Stacja pogody, HG 100 | 42 zł |
Medisana Digital Thermo Hygrometer HG 100 ...nie z tej ziemi - OFERTY z KO | 43 zł |
Medisana | White | Digital Thermo Hygrometer | HG 100 | 53 zł |