Termometr / barometr Medisana HG 100
Medisana HG 100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Medisana 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Medisana.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Medisana HG 100
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MEDISANA HG 100 | 78 zł |
Medisana Higrometr Medisana HG 100 | 54 zł |
MEDISANA, Stacja pogody, HG 100 | 42 zł |
Medisana Digital Thermo Hygrometer HG 100 ...nie z tej ziemi - OFERTY z KO | 43 zł |
Medisana | White | Digital Thermo Hygrometer | HG 100 | 53 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →