Портативна колонка Media-Tech BoomBox BT
Фото 5 |
Media-Tech BoomBox BT |
|
Багатофункціональна і збалансовано портативна акустична система з бездротовим підключенням, дерев'яним корпусом, вбудованим картридером, FM-тюнером (87,6-108 МГц), USB-портом для накопичувачів і вбудованим акумулятором, що забезпечує до 6 год автономного звучання. Являє собою двосмугову колонку, оснащену одним великим акустичним випромінювачем діаметром 3 дюйми, двома 2-х дюймовими середньочастотними динаміками та енергоефективним підсилювачем класу D.
Сумарна вихідна потужність акустичної системи Media-Tech BoomBox BT досягає 15 Вт, що дозволяє озвучувати закриті і невеликий відкритий простір. Конструкція міцного, вертикально орієнтованого дерев'яного корпусу включає зручну ручку для перенесення та не має захисту від води. Заявленого виробником частотного діапазону (80-20000 Гц), цілком достатньо для адекватного звучання більшості сучасних музичних жанрів, прослуховування аудіокниг та подкастів. Для підключення колонки до смартфону, планшета або ноутбука використовується бездротовий інтерфейс Bluetooth 2.1, який гарантує роботу з будь-якими сумісними пристроями під керуванням Android, iOS і Windows. Також можливе кабельне підключення з використанням роз'єму 3-pin mini-jack 3.5mm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Media-Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Media-Tech.
Купити Media-Tech BoomBox BT
Усі ціни 18 →Media-Tech MT3145 Boombox BT Stereo 12 x 195 x 165 cm Czarny | 122 zł |
Media-Tech BOOMBOX BT UGMDTB000000017 | 115 zł |
Głośnik mobilny MEDIA-TECH Boombox Czarny | 100 zł |
Media-Tech BOOMBOX BT 50763 | 121 zł |
Głośnik mobilny MEDIA-TECH Boombox Czarny | 102 zł |