Літня шина Maxxis Premitra HP5 225/50 R17 94W
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Maxxis Premitra HP5 225/50 R17 94W 225/50 R17 94 W 225/50 R17 98 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Premitra HP5 225/50 R17 94W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Maxxis Premitra 5 (225/50 R17 94W) 423581591 | 480 zł |
Maxxis Premitra 5 ( 225/50 ZR17 94W ) | 478 zł |
Maxxis Premitra 5 ( 225/50 ZR17 94W ) 423581591 | 472 zł |
Відеоогляди
Модификації Maxxis Premitra HP5 225/50 R17 94W
Ціни на Maxxis Premitra HP5 225/50 R17 94W |
---|---|---|---|---|
Maxxis Premitra HP5 225/50 R17 94W | від 472 zł | 3 пропозиції | ||
Maxxis Premitra HP5 225/50 R17 98W | від 441 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →