Всесезонна шина Maxxis Bravo AT-771 245/65 R17 107S
Відео 5Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Maxxis Bravo AT-771 245/65 R17 107S 245/65 R17 107 S 245/65 R17 111 S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Bravo AT-771 245/65 R17 107S
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Maxxis AT-771 Bravo ( 245/65 R17 107S ) | 892 zł |
Maxxis AT-771 Bravo ( 245/65 R17 107S ) ETP37101100 | 880 zł |
Maxxis AT-771 Bravo ( 245/65 R17 107S OWL ) | 927 zł |
Maxxis AT-771 Bravo ( 245/65 R17 107S OWL ) ETP37100600 | 927 zł |
Відеоогляди
Модификації Maxxis Bravo AT-771 245/65 R17 107S
Ціни на Maxxis Bravo AT-771 245/65 R17 107S |
---|---|---|---|---|
Maxxis Bravo AT-771 245/65 R17 107S | від 880 zł | 4 пропозиції | ||
Maxxis Bravo AT-771 245/65 R17 111S | від 712 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →