Акустична система Martin Logan Illusion ESL C34A
Фото 16 |
Martin Logan Illusion ESL C34A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Martin Logan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Martin Logan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Martin Logan Illusion ESL C34A
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Głośnik centralny Martin Logan ILLUSION ESL C34A Kolor: Wiśniowy | 55 700 zł |
Głośnik centralny Martin Logan ILLUSION ESL C34A Kolor: Czerwony | 58 700 zł |
Głośnik centralny Martin Logan ILLUSION ESL C34A Kolor: Orzech | 58 700 zł |
Głośnik centralny Martin Logan ILLUSION ESL C34A Kolor: Czarny | 55 700 zł |
Głośnik centralny Martin Logan ILLUSION ESL C34A Kolor: Szary | 58 700 zł |
Głośnik centralny Martin Logan ILLUSION ESL C34A Kolor: Niebieski | 58 700 zł |
Додаткові функції і можливості акустичної системи Martin Logan Illusion ESL C34A:
- Роз'єм RJ-45 для підключення АС
- Регулювання ВЧ і НЧ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →