Похідний ніж MAM Douro 2084
MAM Douro 2084 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MAM Douro 2084
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MAM - Nóż składany z blokadą Black Titanium Beech Wood 83 mm - 2085 | 98 zł |
Nóż składany MAM Black Titanium, Beech Wood 83mm (2085) | 98 zł |
MAM - Nóż składany z blokadą Bronze Titanium Bubinga Wood 83 mm - 2084 | 98 zł |
Nóż składany MAM Bronze Titanium, Bubinga Wood 83mm (2084) | 98 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →