Nóż turystyczny MAM Douro 2084
MAM Douro 2084 |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MAM Douro 2084
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MAM - Nóż składany z blokadą Black Titanium Beech Wood 83 mm - 2085 | 98 zł |
Nóż składany MAM Black Titanium, Beech Wood 83mm (2085) | 98 zł |
MAM - Nóż składany z blokadą Bronze Titanium Bubinga Wood 83 mm - 2084 | 98 zł |
Nóż składany MAM Bronze Titanium, Bubinga Wood 83mm (2084) | 98 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →