Електролобзик Makita DJV182RTJ
Відео 6Фото 6 |
Makita DJV182RTJ |
|
Модель DJV182Z поставляється без акумулятора, зарядного пристрою і кейса, в комплекті моделі DJV182RMJ два акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс, а в комплекті моделі DJV182RTJ два акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і кейс.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DJV182RTJ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Makita Makita Wyrzynarka 18v 2 x 5,0ah li-ion bezszczotkowa walizka makpac | 2 968 zł |
DJV182RTJ Wyrzynarka akum. BLDC LI-ION w walizce Makpac 5.0Ah BLDC 18V MAK | 2 626 zł |
Wyrzynarka MAKITA, 2 x 5,0 ah DJV182RTJ | 2 169 zł |
Makita Wyrzynarka Akumulatorowa 18V Bldc 2*5.0Ah M DJV182RTJ 88381814065 | 2 381 zł |
WYRZYNARKA AKUMULATOROWA 18V BLDC 2*5.0AH | 2 438 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →