Ваги Lucznik PT-852
Фото 6 |
Lucznik PT-852 |
|
Індикатор низького заряду батареї і перевантаження.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lucznik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lucznik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lucznik PT-852
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
łucznik pt-852 ex elektroniczna waga kuchenna spices | 68 zł |
ŁUCZNIK PT-852 EX przyprawy Wielokolorowy | 42 zł |
Waga Kuchenna Łucznik PT-852 EX Biała | 35 zł |
Waga ŁUCZNIK PT-852 Zielony | 50 zł |
Waga kuchenna Łucznik PT-852 EX Tort | 42 zł |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →