Waga Lucznik PT-852
Zdjęcia 6 |
Lucznik PT-852 |
|
Wskaźnik niskiego poziomu baterii i przeciążenia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lucznik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lucznik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lucznik PT-852
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
łucznik pt-852 ex elektroniczna waga kuchenna spices | 68 zł |
ŁUCZNIK PT-852 EX przyprawy Wielokolorowy | 42 zł |
Waga Kuchenna Łucznik PT-852 EX Biała | 35 zł |
Waga ŁUCZNIK PT-852 Zielony | 50 zł |
Waga kuchenna Łucznik PT-852 EX Tort | 42 zł |
pokaż 14 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →