Самокат Lucky Cody Flom
Відео 1Фото 5 |
Lucky Cody Flom |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lucky Cody Flom
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lucky Cody Flom Signature Hulajnoga Wyczynowa Srebrny/Czerwony/Niebieski | 1 125 zł |
Lucky Cody Flom Signature Hulajnoga Wyczynowa - Silver/Red/Blue-ScootWorld | 1 195 zł |
Lucky Cody Flom 2022 Hulajnoga Wyczynowa (Blue) - Blue-ScootWorld.pl | 1 195 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →