Моторне мастило Lotos Turdus SHPD 15W-40 20 л (WF-2L01750-000)
Lotos Turdus SHPD 15W-40 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lotos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lotos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Lotos Turdus SHPD 15W-40
Ціни на Lotos Turdus SHPD 15W-40 |
---|---|---|---|---|
Lotos Turdus SHPD 15W-40 5 л | від 77 zł | 6 пропозицій | ||
Lotos Turdus SHPD 15W-40 20 л | від 310 zł | 2 пропозиції | ||
Lotos Turdus SHPD 15W-40 30 л | від 480 zł | 4 пропозиції |