Холодильник Liebherr Pure KGNsff 52Z03 сріблястий
Фото 9 |
Liebherr Pure KGNsff 52Z03 сріблястий |
|
Можливість встановити модуль бездротового управління SmartDeviceBox.
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liebherr Pure KGNsff 52Z03 сріблястий
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lodówka LIEBHERR KGNsff 52Z03 No frost 185.5cm Srebrna | 2 999 zł |
Lodówka LIEBHERR KGNsff 52Z03 No frost 185.5cm Srebrna | 2 900 zł |
Lodówka wolnostojąca LIEBHERR KGNsff 52Z03 Pure (EasyFresh, NoFrost) 2+3LA | 2 999 zł |
Chłodziarko-zamrażarka LIEBHERR KGNsff 52Z03 (22)8777777- Autoryzowany spr | 2 998 zł |
Chłodziarko-zamrażarka LIEBHERR KGNsff 52Z03 (22)8777777- Autoryzowany spr | 2 998 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →