Монітор LG UltraWide 34WN80C 34 " чорний
Відео 13Фото 11 | Очікується у продажу 2 829 zł Тип: монітор; Діагональ ("): 34; Вигнутий екран; Тип матриці: IPS; Покриття: глянцеве (антивідблискове); Роздільна здатність: 3440x1440 (21:9); Час відгуку GtG (мс): 5; Кут огляду верт.: 178; Кут огляду гор.: 178; Яскравість (кд/м²): 350; Статична контрастність: 1 000:1; Глибина кольору: 8 біт + FRC в списокмої списки |
Рекомендуємо товари в наявностіМонітори LG →
від 2 656 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 2 489 zł
для графіки, 34.14 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 3800 R, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-перемикач, TÜV Rheinland
від 2 258 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 3800 R, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, вебкамера, HDR
від 2 323 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, HDR
від 3 078 zł
для графіки, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 3800 R, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1
від 3 195 zł
34.1 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 3800 R, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, вебкамера, TÜV Rheinland
від 2 413 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 2 471 zł
39.5 ", 3440x1440 (21:9), IPS, відгук 4 мс, 120 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, вебкамера, HDR
від 2 300 zł
для графіки, 34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
від 2 295 zł
39.5 ", 3440x1440 (21:9), IPS, відгук 4 мс, 120 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 2 535 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, динаміки
від 2 151 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, HDR
від 3 000 zł
32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 270 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 2 762 zł
для графіки, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 1 954 zł
для графіки, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1
LG UltraWide 34WN80C 34 " чорний
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:HDR, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Серія LG UltraWide (надширокі 21:9)Порівняти в таблиці →
від 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR
від 1 535 zł
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 5 мс, MPRT 1 мс, 160 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 4 637 zł
для графіки, 34 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt, USB 3.1, динаміки, HDR
від 2 151 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, HDR
від 1 047 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 1 719 zł
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 5 мс, 160 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 6 699 zł
для графіки, 39.7 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), вигнутий, 2500 R, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR, TÜV Rheinland
від 1 803 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 1 599 zł
34 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 711 zł
25.7 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR
від 1 379 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1800 R, *VA, відгук 5 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR
від 1 876 zł
для графіки, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 3800 R, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, HDR
від 958 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 945 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 807 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, HDR
від 5 485 zł
49 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, IPS, відгук 5 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR, TÜV Rheinland
від 2 323 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, HDR
від 4 839 zł
38 ", 3840x1600 (21:9), вигнутий, 2300 R, IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 4 315 zł
37.5 ", 3840x1600 (21:9), вигнутий, 2300 R, IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 1 059 zł
34 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR
Відеоогляди
34 inch LG Ultrawide 34WN80C Monitor Unboxing and Review | Melissa Maiga
24 травня 20204 937 переглядів
LG 34" Curved Ultrawide Monitor 34WN80C-B Review | BEST Ultrawide for $500
5 вересня 202040 860 переглядів
LG 34WN80C-B Review - Best Budget Ultrawide?
26 листопада 20211 539 переглядів
LG UltraWide Monitor 34WN80C, Logitech MX Keys, Logitech MX Master 3 Mouse - Unboxing & Review
9 лютого 20208 374 перегляда
LG 34WN80C-B UltraWide Monitor 34” 21:9 Curved WQHD (3440 x 1440) IPS Display
27 березня 2022209 переглядів
LG 34WN80C-B 34 Inch Review | The Ultrawide Curve Monitor Beast!
26 липня 202078 502 перегляда
LG 34" Curved Ultrawide Monitor 34WN80C-B Unboxing | BEST Monitor for $500
4 серпня 202018 789 переглядів
Review of LG 34WN80C-B 34 inch curved ultra wide Monitor
24 серпня 202018 330 переглядів
LG 34WN80C Ultra Wide Monitor
27 грудня 20206 626 переглядів
LG 34WN80C-B Ultrawide Monitor Review
9 червня 202029 556 переглядів
LG 34" Curved UltraWide Monitor 34WN80C-B Review! Best MacBook Monitor under $600?
17 червня 2020169 069 переглядів
LG UltraWide Curved Monitor Review 34WN80C
17 грудня 202140 983 перегляда
Set up LG UltraWide 34WN80C Curved Monitor in Craft Room
15 січня 202024 294 перегляда
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?