DVD/Blu-ray плеєр LG BP-250
Відео 4Фото 3 |
LG BP-250
Носій:CD/DVD, Blu-ray, USB
Додатково:кардридер
Формати:H.264, AVCHD
Дод. формати:MKV
Мультимедіа:3D, Wi-Fi, караоке
Виходи:оптичний, DD 5.1, DD 7.1
Входи:LAN
Всі характеристики
Купити LG BP-250
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LG BP250-2D odtwarzacz BD bez sieci | 339 zł |
LG BP250 | 384 zł |
Odtwarzacz Blu-ray LG BP250 | 390 zł |
Lg Bp250 Blu-ray Usb Dvd Player Czarny One Size / EU Plug BP250.EDEULLM | 385 zł |
Odtwarzacz Blu-ray LG BP250 1080p USB czarny BP250.DGBRLLK | 344 zł |
LG BP 250 8806087944808 | 529 zł |
Odtwarzacz Blu-ray LG BP250 | 384 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →