Odtwarzacz DVD / Blu-ray LG BP-250
Wideo 4Zdjęcia 3 |
LG BP-250
Nośnik:CD/DVD, Blu-ray, USB
Cechy dodatkowe:czytnik kart pamięci
Formaty:H.264, AVCHD
Dodatk. formaty:MKV
Multimedia:3D, Wi-Fi, karaoke
Wyjścia:optyczne, DD 5.1, DD 7.1
Wejścia:LAN
Wszystkie dane techniczne
Kup LG BP-250
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG BP250-2D odtwarzacz BD bez sieci | 339 zł |
LG BP250 | 395 zł |
Lg Bp250 Blu-ray Usb Dvd Player Czarny One Size / EU Plug BP250.EDEULLM | 385 zł |
LG BP 250 8806087944808 | 529 zł |
Odtwarzacz Blu-ray LG BP250 1080p USB czarny BP250.DGBRLLK | 342 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →