Odtwarzacz DVD / Blu-ray Sony BDP-S6700
Wideo 14Zdjęcia 4 |
Sony BDP-S6700
Nośnik:CD/DVD, Blu-ray, USB
Cechy dodatkowe:czytnik kart pamięci
Formaty:H.264, AVCHD
Dodatk. formaty:MKV
Multimedia:3D, Wi-Fi, karaoke
Wyjścia:optyczne, DD 5.1, DD 7.1
Wejścia:LAN
Wszystkie dane techniczne
Kup Sony BDP-S6700
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony BDP-S6700 odtwarzacz Blu-ray Wireless Multiroom Super WiFi 3D Screen | 508 zł |
SONY Blu-ray SONY BDP-S3700B Czarny | 499 zł |
Sony BDP-S3700 | 441 zł |
Odtwarzacz Blu-ray SONY BDP-S3700 | 489 zł |
Odtwarzacz Blu-ray SONY BDP-S3700 | 489 zł |
pokaż 18 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości odtwarzacza dvd / blu-ray Sony BDP-S6700:
- Dostęp do usług online Sony Entertainment Network
- Sterowanie odtwarzaczem za pomocą aplikacji TV SideView ze smartfona lub tabletu
- Wbudowana przeglądarka internetowa
- Konwersja obrazów 2D do 3D
- Obsługa Miracast
- Skalowanie do 4K skaluje filmy Blu-ray do 4K Ultra HD
PolecamyPorównaj w tabeli →