Всесезонна шина Lassa Multiways 2 215/60 R16 99V
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Lassa Multiways 2 215/60 R16 99V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Multiways 2 215/60 R16 99V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOMME PNEUMATICI LASSA 215/60 R16 99V MULTIWAYS 2 213136 | 622 zł |
Lassa Multiways 2 (215/60 R16 99V) 21313600 | 599 zł |
Opona Lassa 215/60R16 MULTIWAYS 2 99V XL - opony całoroczne 213136 | 399 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →