Сумка-чохол Krusell Sealabox
Krusell Sealabox |
Колір | | Тип | сумка | Водонепроникний | | Сумісність | універсальний | Матеріал | силікон / поліуретан | Ремінець | | Дата додавання на E-Katalog | листопад 2013 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krusell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krusell.
Купити Krusell Sealabox
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
|
| Krusell SEaLABox uniwersalne XL wodoodporne etui na smartfon - czarne 9533Dobrze wykonane, ochronne i wodoodporne etui na telefon komórkowy, wyprodukowane w Szwecji
Certyfikat zgodny ze standardem IPX7. dopuszczony na głębokości 1 metra przez 30 minut
Etui chroni również przed uderzeniami zewnętrznymi i zarysowaniami
Dostępne w modnych kolorach, wielkości do przenoszenia najpopularniejszych smartfonów
Po wystawieniu... щеSEaLABox na działanie wody, należy ostrożnie otworzyć, aby uniknąć kontaktu z urządzeniem Amazon.pl
Поскаржитись | | 73 zł | | |
|
| Krusell 95403 Sealabox rozmiar 3XL czerwonyOchronne i wodoodporne
Pozwala mówić, SMS-y, robić zdjęcia. nagrywanie wideo zarówno nad jak i pod wodą
Dopuszczony na głębokość 1 metra przez 30 minut
Pasuje do większości smartfonów z ekranem 4,3 / 4,8 cala (mierzonym po przekątnej)
Wymiary: 139 x 73 x 16 mm Amazon.pl
Поскаржитись | | 174 zł | | |
|
| Krusell SEaLABox 95328 wodoszczelne uniwersalne etui na telefon komórkowy Krusell - SEALABOX uniwersalne wodoszczelne etui / etui - czarne Amazon.pl
Поскаржитись | | 55 zł | | |
|
| Krusell SEaLABox Uniwersalne wodoodporne etui 3XL na smartfona - czarne 95Dobrze wykonane, ochronne i wodoodporne etui na telefon komórkowy wyprodukowane w Szwecji
Kwalifikuje się do standardu IPX7. dopuszczony na głębokości 1 metra przez 30 minut
Etui chroni również przed uderzeniami zewnętrznymi i zarysowaniami
Dostępne w modnych kolorach, przeznaczone do przenoszenia najpopularniejszych smartfonów
Po wystawieniu S... щеEaLABox na działanie wody, należy ostrożnie otworzyć, aby uniknąć kontaktu wody z urządzeniem Amazon.pl
Поскаржитись | | 57 zł | | |
Динаміка цін на Krusell Sealabox