Nosić plecak Krusell Sealabox
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krusell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krusell.
Kup Krusell Sealabox
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Krusell SEaLABox uniwersalne XL wodoodporne etui na smartfon - czarne 9533Dobrze wykonane, ochronne i wodoodporne etui na telefon komórkowy, wyprodukowane w Szwecji
Certyfikat zgodny ze standardem IPX7. dopuszczony na głębokości 1 metra przez 30 minut
Etui chroni również przed uderzeniami zewnętrznymi i zarysowaniami
Dostępne w modnych kolorach, wielkości do przenoszenia najpopularniejszych smartfonów
Po wystawieniu... więcejSEaLABox na działanie wody, należy ostrożnie otworzyć, aby uniknąć kontaktu z urządzeniem Amazon.pl
Złóż skargę | | 72 zł | | |
|
| Krusell SEaLABox 95328 wodoszczelne uniwersalne etui na telefon komórkowy Krusell - SEALABOX uniwersalne wodoszczelne etui / etui - czarne Amazon.pl
Złóż skargę | | 55 zł | | |
|
| Krusell 95403 Sealabox rozmiar 3XL czerwonyOchronne i wodoodporne
Pozwala mówić, SMS-y, robić zdjęcia. nagrywanie wideo zarówno nad jak i pod wodą
Dopuszczony na głębokość 1 metra przez 30 minut
Pasuje do większości smartfonów z ekranem 4,3 / 4,8 cala (mierzonym po przekątnej)
Wymiary: 139 x 73 x 16 mm Amazon.pl
Złóż skargę | | 174 zł | | |
|
| Krusell SEaLABox uniwersalne wodoodporne etui 3XL do smartfona - czarne 95Dobrze wykonane, ochronne i wodoodporne etui na telefon komórkowy, wyprodukowane w Szwecji
Certyfikat zgodny ze standardem IPX7. dopuszczony na głębokości 1 metra przez 30 minut
Etui chroni również przed uderzeniami zewnętrznymi i zarysowaniami
Dostępne w modnych kolorach, wielkości do przenoszenia najpopularniejszych smartfonów
Po wystawieniu... więcejSEaLABox na działanie wody, należy ostrożnie otworzyć, aby uniknąć kontaktu z urządzeniem Amazon.pl
Złóż skargę | | 57 zł | | |
Dynamika cen dla Krusell Sealabox