Літня шина Kormoran SUV Summer 235/60 R18 103W
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kormoran SUV Summer 235/60 R18 103W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kormoran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kormoran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kormoran SUV Summer 235/60 R18 103W
Ціни на Kormoran SUV Summer 235/60 R18 103W |
---|---|---|---|---|
Kormoran SUV Summer 235/60 R18 103V | від 646 zł | 1 пропозиція | ||
Kormoran SUV Summer 235/60 R18 103W | від 784 zł | 1 пропозиція | ||
Kormoran SUV Summer 235/60 R18 107V | від 531 zł | 2 пропозиції | ||
Kormoran SUV Summer 235/60 R18 107W | від 498 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →