Літня шина Kormoran Road Performance 215/60 R16 99V
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kormoran Road Performance 215/60 R16 99V 215/60 R16 99 H 215/60 R16 99 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kormoran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kormoran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kormoran Road Performance 215/60 R16 99V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOMME PNEUMATICI KORMORAN 215/60 R16 99V ROAD PERFORMANCE XL 945486 | 385 zł |
Kormoran Road Performance (215/60 R16 99V) 945486 | 428 zł |
Opona Kormoran 215/60R16 ROAD PERFORMANCE XL 99V - opony letnie 945486 | 305 zł |
Opona letnia KORMORAN ROAD PERFORMANCE 215/60R16 99V XL | 283 zł |
Відеоогляди
Модификації Kormoran Road Performance 215/60 R16 99V
Ціни на Kormoran Road Performance 215/60 R16 99V |
---|---|---|---|---|
Kormoran Road Performance 215/60 R16 99H | від 424 zł | 1 пропозиція | ||
Kormoran Road Performance 215/60 R16 99V | від 283 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →