Літня шина Kormoran Road Performance 195/45 R16 84V
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kormoran Road Performance 195/45 R16 84V 195/45 R16 84 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kormoran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kormoran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kormoran Road Performance 195/45 R16 84V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Kormoran 195/45R16 ROAD PERF 84V XL - opony letnie 128618 | 257 zł |
Kormoran Road Performance (195/45 R16 84V) 128618 | 359 zł |
Opona letnia KORMORAN ROAD PERFORMANCE 195/45R16 84V XL | 228 zł |
Opony letnie 195/45R16 84V Road Performance Kormoran 2024 | 243 zł |
Відеоогляди
Модификації Kormoran Road Performance 195/45 R16 84V
Ціни на Kormoran Road Performance 195/45 R16 84V |
---|---|---|---|---|
Kormoran Road Performance 195/45 R16 84V | від 228 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →